sobota, 19 stycznia 2013

Co komu na wątrobie.....


  • no name
   Monitor ,z tego co wiadomo to dziennikarze polecieli wcześniej JAK em 40 .
   Zgodzisz się ,że ciała ofiar przyleciały z Rosji w trumnach ? Jeżeli tak ,to napisz swoje domysły jak się tam znalazły ,skoro twierdzisz ,że odlotu TU-154 nie było lub był pusty .
   Piszesz ,że nie było prasy przy wylocie , a po co mieli by być ? sobota rano . Czy jak idziesz na imieniny do cioci ,to robisz sobie zdjęcia w domu przed wyjściem ,czy w trakcie uroczystości ?
   Po za tym ,zdjęcia z monitoringu mogły być celowo usunięte ,jeżeli ich nie ma ,lub celowo ukryte ,aby podsycać teorię ,której uległeś .
   Twierdzisz ,jakoby dokonano zbrodni doskonałej na 96 osobach . JAK ,GDZIE, CO Z PRZYPADKOWYMI ŚWIADKAMI ?
   Ktoś tych ludzi przywiózł na lotnisko , nie wszyscy byli z Warszawy , a w końcu rodziny w domach rozstające się o poranku .Teoria ,że nie było odlotu delegacji jest zbyt prosta do obalenia .Zespół śledczy szybko by odnalazł świadków ,tylko po co ?
   Czym innym jest zagadnienie , gdzie i jak zostali zabici pasażerowie TU-154 , … ale to niebawem się wyjaśni ,wcześniej czy później .
   Rating: 0 (from 2 votes)
   • monitorpolski
    Jeśli chce się dokonać zamachu w 100% skutecznego, to się go robi WCZEŚNIEJ, a potem jest inscenizacja medialna.
    Czy wszyscy polscy dziennikarze pojechali Jakiem do Smoleńska? Czy w Warszawie telawizja nie miała już ekipy by ją wysłać na Okęcie? Podaj mi inny przykład delegacji państwowej, z której odlotu nie ma relacji. Zresztą była to największa delegacja w historii.
    Jak się ciała tam znalazły? Jeśli ich wymordowano w nocy, to żaden problem je przewieźć. Poza tym rano w Smoleńsku nie widziano ciał, co potwierdzają świadkowie.
    Inna rzecz, że dowództwo WP nigdy by nie wsiadło do tego samolotu – takie są procedury i nie ma takiej możliwości by je złamano. Historia z Błasikiem jest operacją psy-op mająxcą na celu ukierunkowanie myślenia ludzi tak, by nie zadawali sobie w ogóle pytania dlaczego wojskowi znaleźli się na pokładzie, choć nie powinni tam być.
    „Teoria ,że nie było odlotu delegacji jest zbyt prosta do obalenia. Zespół śledczy szybko by odnalazł świadków ,tylko po co ?” – to po co te późniejsze morderstwa ludzi, którzy mogli coś wiedzieć?
    Jeśli by był odlot, to dawno zaprezentowano by nam nagrania i zdjęcia.


Rating: +6 (from 12 votes)

5 komentarzy:

 1. No proszę :).
  Witaj na blogspocie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję ,że nie będziesz podgryzać ....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hm,ja Wizja.Tak mniemam bo pogrążonam we śnie.Zaniepokoiło mnie hasło: "mysz".Ale nie powinna dotrzeć do mnie na górę.Gdyby coś to...packą.Wydałam stosowne dyspozycje.

   Usuń
  2. Ja,Wizja.Monsieur Zeno-dlaczego zakłócasz mój sen brzękliwymi cytatami z Pół-Poniekąd-Profesjonalisty? Wystarczy,że Mała nagrywa wszystkie "romance" Perry,ego,który łka-każdego dnia,moim imieniem.Wiosną muszę coś z tym zrobić.

   Usuń
 3. To tak,dla rozładowania atmosfery,poza tematami wagi ciężkiej,trochę kabaretu...

  OdpowiedzUsuń