czwartek, 24 stycznia 2013

Jak nagły stres do choroby prowadzi....

Premier w szpitalu,,nic dziwnego ,każdy by się rozchorował,przy takich wieściach...

Cameron w Davos: Unia nie dla Wielkiej Brytanii


Wielka Brytania nie jest zainteresowana scentralizowaną unią polityczną w Europie - oświadczył w czwartek brytyjski premier David Cameron na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos. Jego zdaniemwpychanie krajów do unii politycznej w Europie jest błędem.
- Kraje europejskie mają swoją historię, swoje tradycje, swoje instytucje, chcą swej suwerenności, zdolności podejmowania własnych decyzji, dokonywania własnych wyborów i próbowanie wpychania krajów do scentralizowanej unii politycznej byłoby wielkim błędem Europy i W. Brytania nie będzie w tym uczestniczyć - powiedział.
Podkreślał, że W. Brytania angażuje się we wszystkie kwestie, w których potrzebne jest działanie Europy, takie jak zwiększanie konkurencyjności, walka z terroryzmem, walka ze zmiana klimatu. Ale scentralizowana unia polityczna? To nie dla mnie, nie dla Brytanii - powiedział.

Rosjanie przestają lubić Putina. Poparcie najniższe w historii


Władimir Putin ma problem. Poparcie dla niego systematycznie spada. W styczniu tego roku popierało go 62 proc Rosjan, co jest najgorszym wynikiem w jego politycznej karierze.


http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/417448,rosjanie-przestaja-lubic-putina-poparcie-najnizsze-w-historii.html
Donald Tusk w szpitalu. Ostra infekcja dróg oddechowych


"W związku z ostrą infekcją dróg oddechowych premier Donald Tusk przebywa w szpitalu" - poinformowała na Twitterze Kancelaria Premiera. Szef rządu jutro ma wyjść ze szpitala i wziąć udział w sejmowych głosowaniach.
- Premiera dzisiaj w Sejmie nie będzie, pozostanie na badaniach i leczeniu w szpitalu - potwierdził Paweł Graś, rozmawiając z dziennikarzami.

Donald Tusk wcześniej tłumaczył na Twitterze, dlaczego nie pojechał na forum ekonomiczne do Davos: "W Sejmie wotum nieufności wobec członka rządu - premier musi być na miejscu:(". Ale w związku z chorobą nie będzie go w czwartek w Sejmie na debacie nad wotum nieufności dla ministra zdrowia Bartosza Arłukowicza.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz