A co z Mizią.

Poniżej mrożące krew w żyłach szczegóły odnalezienia się Mizi po jego "samoaresztowaniu" się

Share this:

2 komentarze:

 1. Dla mnie orędzia Adama - Człowieka są niewiarygodne. Owszem, dużo dobrego głosi, ale przymieszał do tego błędy.

  Wizja Adama – Człowieka z dn.18.9.2012 r
  Matka Boża mówi do św. Stanisława Kostki:
  "...wielu zdradziło Mojego Boskiego Syna i cały naród! Wrogowie w swojej zachłanności stali się ciemiężcami i krzywdzicielami biednych i uciśnionych. Sprzedają i rozszarpują Moje Królestwo dla własnego zysku i chwilowej chwały."
  To prawda, ale nie powiedziała nic nowego. Takie hasła głoszą i nasi politycy pod publikę jaki i niezdrowe teorie spiskowe. Nieważne. W orędziu tym św. Stanisław poucza Matkę Bożą, co Ona ma robić, co ma ofiarować.

  Wizja Adama – Człowieka z dn. 11.2.2012 r
  Matka Boża:
  "Bądźcie czujni, gdyż wkrótce świat usłyszy o nadejściu fałszywego "mesjasza", który będzie ogłaszał pokój i wyzwolenie z kryzysu. On będzie zwiastunem nadejścia antychrysta."
  - on żeruje na naszych uczuciach: strachu i niepewności z powody kryzysu, bezrobocia, chaosu światowego. Takie "proroctwa o fałszywym Mesjaszu" krążą w internecie.
  Matka Boża końca świata nie zna.
  "Lecz o dniu owym lub godzinie nikt nie wie, ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko Ojciec." (Mk 13,32)

  "...pamiętajcie, że zmilitaryzowany Izrael nie myśli o pokoju, gdyż tylko w [atmosferze] chaosu i prowokacji może ogłosić swojego fałszywego "mesjasza"."
  - jacy Żydzi są, wiemy, ale nie mamy prawa sugerować, posądzać ich o...co właściwie? O chęć wojny? Skąd wiadomo, że Antychryst będzie Żydem? A może pojawi się w innym państwie.
  Znowu naczytał się proroctw o związku szatana z Żydówką i dziecku z "probówki?"

  Wizje Adama - Człowieka przyznają też rację objawianiom w Amsterdamie. Czyli trafia swój na swego. Oba orędzia są do odrzucenia, bo wizja w Amsterdamie niesie jeszcze więcej błędów. I orędzia Adama - Człowieka, oraz Amsterdamskie się znoszą!

  Tak, się znoszą. Adam - Człowiek głosi wyjątkowość naszego narodu, ale z dawką pychy Nawet ma wzmiankę: Litwa wróci w nasze granice /Co na to Litwini? Wsadzą jeszcze raz głowę w kierat? Entuzjazmu wśród nich brak. Więc jeżeli "Litwa nasza" to będziemy musieli ją zdobyć, zniewolić, zmusić. A to Bogu się nie spodoba/. Intronizacja Chrystusa na Króla jest przez niego rozumiana jako nasze zwycięstwo polityczne - dokopiemy wszystkim, a nie jako przemiana dusz, obyczajów, rządzenie się mądrymi prawami. Tak samo postrzegali Pana Jezusa Żydzi - jako władcę o nieomylnym talencie militarnym, gospodarczym i politycznym. W objawieniach Amsterdamskich Matka Boża "nie lubi" Rosjan i Polaków. Rosję to zawsze przedstawia się tam jako imperium zła, Amerykę jako szlachetny, zagrożony kraj. Jakby tylko jedno imperium zła istniało... A Polska - ma tam marginalne znaczenie, ukazana jest jako przydupas Rosji i bierze udział w jej machlojkach.

  OdpowiedzUsuń
 2. W objawieniach Amsterdamskich Matka Boża "nie lubi" Rosjan i Polaków.
  Paradne,nie zetknąłem się z tym,proszę o linka.
  Proszę też wskazać gdzie to Adam Człowiek popiera Ansterdam,jakoś przegapiłem,
  Co prawda zdaje się miejscowy Biskup uznaje te objawienia,ale dla mnie sa kontrowersyjne.
  Co do Pani uwag ,do Adama Człowieka,proszę zwrócić się do niego bezpośrednio.Link jest podany i dostępny w internecie.Widzę,że mocno niepokoją Panią wątki Żydowskie,cóż taka rola tej nacji w dziejach. Co do Litwy,poczekamy zobaczymy.
  Nie wiem ,czy zna Pani chwilę gdy pod Grunwaldem zabrzmiało,"Litwa wraca". Tak widzę i powrót Litwy w tekstach Adama Człowieka.
  Każdy ma prwo do interpretacji ,czy odrzucania prywatnych objawień.Na szczęście nie są one ani wiara w nie, koniecznym warunkiem Zbawienia,co Kościół swoją powagą potwierdza.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń