A co tam z Zenobiuszem

Aktualizacja 27 Stycznia 2014

http://zenobiusz-blog.blogspot.com/2014/01/hello-boys-im-back.html


http://zenobiusz-blog.blogspot.com/2014/01/reakcje-na-zamkniecie-bloga-zenobiusza.html

czwartek, 24 października 2013

Chyba na wordpressie ,blog przestanie działać.

tak było poprzednio ,i mamy powtórkę .szczegóły niżej
Wszystko wskazuje na to ,że nie będzie już Zenobiusza na wordpressie..Nie mogę wejść nie tylko na swój blog ale na żaden inny na wordpressie.Komuś bardzo przeszkadzałem ? Zobaczymy jutro,może to tylko awaria.

Nie była to awaria .Właśnie zniszczono moje kolejne blogi na wordpressie.
Pozdrawiam wszystkich myślących
http://zenobiuszjuz.wordpress.com/
http://zenobiusz2.wordpress.com/

The page requested does not exist

The page you requested does not exist, or you do not have have the necessary privileges to access it. You may return to the dashboard of Zenobiusz by clicking here.
If you reached this screen by accident and meant to visit one your own sites, here are some shortcuts to help you find your way.

zenobiusz2.wordpress.com is no longer available.

This blog has been archived or suspended for a violation of our Terms of Service.
For more information and to contact us please read the message in your dashbo

środa, 3 lipca 2013

Usunięcie bloga na wordpressie.,A merde....
To nowe blogi,działające  w pełnym zakresie.Czekam dalej na efekty odwołania,wysłałem kolejne.
Tu na bloggerze, też jak widać ,poczęstowano mnie jakąś sztuczką powodującą nakładanie się tekstu,tak że
-nowy zenobiusz !!! zaprasza:

http://zenobiuszjuz.wordpress.com/
http://zenobiusz2.wordpress.com/
Doradzają mi wystąpienie na drogę sądową ,było by to ciekawe,ale chyba nie dam się namówić.
Pozdrawiam cierpliwych.

Samotny wilk Działa choć nie mogę dodawać wpisów będe dodawał jako komentarze Piotra ..


Przypomnienie o co walczymy, Budujcie bustery, róbcie 

orgonity!


Działa też ,z podobnym ograniczeniem:

Zenobiusz ,ostrzega.!!!

"Niosący światło" nadchodzi.Rozejrzyj się w mroku.


http://zenobiuszsamotnywilk.wordpress.com/
8 komentarzy:

 1. Z racji wieku chyba powinnam się zwracać per "Pan" i tak uczynię, choć mój wiek stanowi 2/3 Pańskiego. Myślałam, że to ja mam problem i natłok myśli, ale przeglądając Pańskie zapiski dochodze do wniosku, że mój "natłok" jest niczym. Podziwiam Pańską wiedzę i włożoną pracę, ale dziwi mnie ogrom tematów i problemów, które usiłuje Pan ogarnąć (czyżby zaszufladkować? poukładać?) - czy nie porwał się Pan z motyką na slońce? [proszę mnie źle nie odebrać, to tylko pytanie] Odnoszę dziwne wrażenie, że z jakiegoś powodu jest Pan ogarnięty pewnego rodzaju obsesją (być może ma Pan powody)na punkcie strony WOWiT i jej adminki, ale może to tylko moje wrażenie... Niewątpliwie posiada Pan dużą wiedzę i gdyby nie ten bigos (prawie każdy artykuł "z innej beczki"), Pański blog czytałoby się z dużo większą przyjemnością, ale to też może być moja nieumiejętność "dostrojenia się". Mam nadzieję, że Pana nie uraziłam, ponieważ nie miałam wcale zamiaru znaleźć się w gronie osób wzajemnie się opluwających - po prostu spisałam moje myśli. Pozdrawiam. Joanna

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten zestaw ,już nie istnieje został zniszczony wraz z blogiem.Udowadniał pewną tezę,nie mając w zamyśle budzić sensacji.Proszę spokojnie czytać moje blogi ,a dojdzie Pani do właściwych wniosków. WoWiT nie jest przedmiotem mojej obsesji,a z uwagi na metody jakie zastosował ilustracją jednego odcinka wojny informacyjnej,tu w wykonaniu sekty.
  Ten blog też przestał przyjmować moje hasło,komuś bardzo moje dociekania przeszkadzają,
  komuś kto ma "długie ręce: i techniczno informatyczne wsparcie.
  Zapraszam na :
  http://zenobiuszjuz.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Informacja ws. Pana Marka Chatou: Pan Marek Chatou to zdaje się przyjechał do Polski, żeby tu prowadzić inwigilację i przekazywać raporty do swoich mocodawców. A wszystko pod maską religijności i wielkiego patriotyzmu!!! Panie Chatou, wszędzie Pana pełno w internecie, wszędzie chce Pan być na przysłowiowym świeczniku. „Zaliczył” Pan już o. Rydzyka, ks. Kiersztyna, ks. Natanka, wszystkie możliwe grupy religijne i środowiska religijno-patriotyczne, jest Pan obecny na wiekszości opozycyjnych portali internetowych. Czyżby Pana aktualne zadania polegały na przeszukiwaniu internetu w poszukiwaniu ciekawych opozycyjnych stron?! Kto ma rozum niech myśli, kto ma rozum niech analizuje i kto ma rozum niech przynajmniej będzie ostrożny w kontaktach z Panem Chatou…Uważajcie drodzy rodacy i nie dajcie się nabrać, bo nie wszystko złoto, co się świeci…..

  Zapomniałem dodać, że Pan Chatou to cyt.:”wielki journalist, znany światowy fotograf” itd., etc., itp. Tak, ale chyba tylko we własnym mniemaniu, bo tylko On sam tak o sobie pisze. Zaś znanych dzieł autorstwa Pana Chatou nie uświadczysz bracie i siostro, no może poza słynną ulotką Pani Urszuli Strach, którą reklamuje się wszędzie. ..:-)))) Krzysztof Tropiński

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak odpowiedziałem na blogu ,
   Pan chyba pomylił blogi,ten “pan” próbował pisywać u mnie ,ale szybko ,po publicznym podaniu kim jest ,został wyproszony i więcej się nie odezwał.
   Niemniej dziękuję za przypomnienie tej postaci,choć niezbyt to ma związek z tematem,ale kto wie ,może się odezwać,i Pańska opinia będzie jak znalazł.
   Proszę jeszcze może podać linki potwierdzające,mój materiał zniknął wraz ze starszą wersją bloga zniszczoną przez rosyjską agenturę wpływu.
   Pozdrawiam.
   http://zenobiuszjuz.wordpress.com/2014/02/21/zamiast-glosowania-w-parlamencie-regionals-uciekaja-ze-stolicy/comment-page-1/#comment-11728
   Widzę jednak że to nie pomyłka ,yen nieudacznik próbuje mnie zdyskredytować ,sugerując że ja to trn Mark Chatou.
   Oto czemu Putin przegra.Ma nieudolnych leniwych niewolników na wypomóżkach.

   Usuń
 4. Szanowny Panie, jeśli publikuje Pan tego typu komentarze na swoim blogu, jak ten nt. Pana Marka Chatou, to rozumiem, że ma Pan jakieś mocne dowody na poparcie swoich teorii, w przeciwnym wypadku może się to skończyć dla Pana sprawą sądową i wypłatą dużego odszkodowania za niszczenie czyjegoś dobrego imienia (zniesławienie). Jako moderator jest Pan odpowiedzialny za to jakie treści publikuje Pan na swoim blogu. Radzę skasować powyższe komentarze, albo rozejrzeć się za dobrym adwokatem.
  Piotr Sokołowski

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzę że Pan wstawił i poprzednie insynuacje dowodzi tego "przypadkowość ich pojawienia się na obu blogach.
   Piotr Sokołowski pisze:
   Marzec 7, 2014 o 19:13 (Edytuj)
   0 0 Rate This
   Szanowny Panie, jeśli publikuje Pan tego typu komentarze na swoim blogu, jak ten nt. Pana Marka Chatou, to rozumiem, że ma Pan jakieś mocne dowody na poparcie swoich teorii, w przeciwnym wypadku może się to skończyć dla Pana sprawą sądową i wypłatą dużego odszkodowania za niszczenie czyjegoś dobrego imienia (zniesławienie). Jako moderator jest Pan odpowiedzialny za to jakie treści publikuje Pan na swoim blogu. Radzę skasować powyższe komentarze, albo rozejrzeć się za dobrym adwokatem.
   Piotr Sokołowski
   Odpowiedz
   zenobiusz pisze:
   Marzec 7, 2014 o 19:42 (Edytuj)
   0 0 Rate This
   Proszę o link do tekstu o którym mowa,trudno bym pamiętał wszystkie wpisy
   Odpowiedz
   zenobiusz pisze:
   Marzec 7, 2014 o 19:44 (Edytuj)
   0 0 Rate This
   To powyżej ,to próba insynuowanie że to ja jestem Markiem Chatou.
   Nie mam czasu na zabawy w rozmowy o niczym.
   http://zenobiuszjuz.wordpress.com/2014/02/21/zamiast-glosowania-w-parlamencie-regionals-uciekaja-ze-stolicy/comment-page-1/#comment-12789

   Usuń
 5. WIARA NADZIEJA I MILOSC SA NIESMIERTELNE.BOSA STWORZONE PRZEZ BOGA....NIENAWISCI OBCZERNIANIE TO SA DZIELA SAMEGO LUCYFERA I SILA RZECZY ZDYCHAJA.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeśli chodzi o Pana - Panie Chatou, to jak Pan widzi jakoś nie zdechły, od 2014 r.
  Niech Pan nie uderza w tę sentymentalną nutę, bo nikt się na to nie nabierze. My tu w Polsce wiemy kim Pan jest - człowiekiem siejącym ferment, gdzie się tylko da.
  A jaka nacja ciągle sieje ferment? Na to pytanie drodzy czytelnicy odpowiedzcie już sobie sami.

  OdpowiedzUsuń