czwartek, 24 stycznia 2013

Bałwany ochronią przed powodzią !!!!

Nasz "baławan" tytułuje doniesienie:


Co za pomysł! Bałwany ochronią przed powodzią?


Armia bałwanów ocali przed powodzią

Rząd Wielkiej Brytanii już szykuje plan awaryjny na skutki ataku zimy. Bojąc się odwilży, która nadejdzie po megaopadach śniegu, doradza obywatelom robienie bałwanów.


Na nietypowy plan zapobiegnięcia katastrofie wpadło tamtejsze ministerstwo środowiska: – Najlepiej, gdyby każdy zbudował sobie bałwana, to spowolni roztopy – zalecił rzecznik resortu, Roy Stokes.
Więcej:

6 komentarzy:

 1. Co do pogody:
  " Zima, choć niedawno minęła dopiero jej połowa, zmęczyła nas już wyjątkowo. Mrozy, śnieżyce, zimny wiatr - tych wątpliwych przyjemności większość Polaków chciałaby się już zapewne pozbyć. Prognozy długoterminowe jeszcze poprzedniej jesieni wieszczyły ciepłą i spokojną zimę. Niestety jednak wydarzyło się coś nieoczekiwanego."

  Źródło: http://pogoda.wp.pl/kat,1034985,title,Wyczekujesz-konca-zimy-Fatalne-wiesci,wid,15266936,wiadomosc.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja uprzedzałem już jesienią,że mój kot,domaga się niezwykle agresywnie dodatkowego jedzenia,i tyje w oczach.Podobnie zachowywały się dziki ryjące nawet przy torach tramwajowych.Zwierzęta wiedzą pierwsze....

  OdpowiedzUsuń
 3. U nas nie będzie tak źle,jeszcze ze dwa tygodnie,ale Rosja i Zachodnia Europa ..
  Uuuu.....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Współczuję im. Naprawdę. Widziałam zdjęcia z Rosji, dosłownie wielometrowe (wzwyż) korytarze w śniegu.

   Usuń
  2. Tu Wizja:mam nadzieję,że Angole dały uczniom tydzień wolnego na ten cel-to przysporzy bałwanów.Mówisz Zeno,że u nas jeszcze dwa tygodnie? Zobaczymy,co na to zięby.Ostatnie lata dawały sygnał już na początku lutego.Potem następował krótki ostry "rzut"zimy i wszystko z wysokim słońcem spływało do morza.

   Usuń