środa, 30 stycznia 2013

Obalenie „Republiki Okrągłego Stołu”.

Nie ma już żadnej dziedziny kształtującej państwowość pojmowaną jako struktura powołana do „obsługi” obywatela i odpowiadzialnej za jego bezpieczeństwo, która by dziś funkcjonowała normalnie. Nie perfekcyjnie, znakomicie. NORMALNIE.

Tusk jest całkowicie odpowiedzialny za rzeczywistą likwidację państwowości polskiej, za sprowadzenie go do roli struktury plemiennej, zarządzanej przez kacyków, wyłącznie w ich ineresie.

Państwo Tuska jest, w istocie, organizacją zbrodniczą. To jest antypaństwo, zbudowane przez zdrajców, moralne śmieci, prymitywów zwanych autorytetami.

Dziś odsunięcie Tuska od władzy nie jest już li tylko procedurą demokratycznie normalną i taką, która musi, wcześniej czy później nastąpić. Dziś jest to absolutna konieczność. Jest celem o najwyższym priorytecie. Nie możemy teraz topić się w ideologicznych sporach i tracić energii na udowadnianie sobie kto, po naszej stronie, ma rację albo jej nie ma. To dziś bowiem nie ma żadnego znaczenia. Jest marnowaniem energii.

Dziś jest jeden cel. Obalenie tej bandyckiej władzy. Obalenie „Republiki Okrągłego Stołu”. Czas na intelektualny tygiel, w którym wykuwały się będą koncepcje, strategie i spory jak to państwo urządzić są przed nami. Najpierw bowiem musimy mieć państwo uwolnione od wpływu ścierw na jego funkcjonowanie. A dziś już znamy dobrze ich wszystkich. I to jest wielki kapitał.

I dlatego, świadomi wad i popełnianych błędów, nie ślepi i głusi ale rozsądni, musimy wynieść Jarosława Kaczyńskiego do władzy. Mniejsza o metody...

Bo to daje gwarację, że na czele rządu stanie polski patriota a taki będzie zawsze partnerem do dyskusji. Partnerem poważnym.Czytaj całość,warto !!! :

http://naszeblogi.pl/35396-posunac-tuska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz