poniedziałek, 28 stycznia 2013

Uderz w stół a nożyce...a czasem inny "tłuk"

Samo kopiowanie ich popisów ,"rozwala " stronę.czyli "pociągi pod specjalnym nadzorem"
Myśląca Gaja
Znalezione w sieci …
Mamy na świecie PODWÓJNYCH GRACZY, tych, którzy strzegą i produkują prawdy i tych, którzy je OŚMIESZAJĄ.
Oszczerców spotykamy wszędzie, podejmują dyskusje na każdy temat, potencjalnie uważają się za najmądrzejszych, i nie rzadko swoją wiedzę dokumentują dyplomami, tytułami, a ICH PRACA POLEGA przede wszystkim na ZNIESŁAWIENIU niewygodnych ludzi.
Robią wszystko aby niewygodni zniknęli ze społeczeństwa, jednym zamykają usta a tych bardziej otwartych zamykają w więzieniach, szpitalach psychiatrycznych, albo całkowicie wykluczają z życia.
Największe wojny trwają w cyberprzestrzeni, gdzie ciągle można grać anonimowo i „poniżej pasa”, co daje tym nieczystym graczom przewagę, jakże łatwo na tym polu każdego zniesławić, toteż nie ma tu żadnej świętości, obniża się reputację najbardziej wiarygodnych osób, które włożyły w nasze życie potężny wkład.
Kompania OSZCZERCÓW wyzywa ludzi od AGENTÓW, ZŁODZIEI, SZARLATANÓW, nawet MORDERCÓW.
Obecnie świat jest pełen dziwaków, mitomanów, szarlatanów i kłamczuchów, a co najbardziej niepokojące, że właściwie wielki procent tych fałszywych ludzi brzmi przekonywująco i pociągają za sobą spore grupy nieświadomych ludzi, szczególnie tych, dla których największym autorytetem jest ich udokumentowana wiedza przypieczętowana dyplomem”.
Czyż nie brzmi znajomo?
Rating: +1 (from 13 votes)
 • Peryskop
  Co Muląca poza adresem urwała „z sieci” ?
  „Rok 2013, wchodzimy w okres wielkich zmian, coraz częściej zaczynamy sobie zdawać sprawę: kim jesteśmy i kim możemy się stać w chwili kiedy przebudzi się całkowicie nasza świadomość. Wiemy, że w dalszym ciągu większość ludzi na Ziemi ma stłumioną świadomość i topią się oni we mgle nieświadomości. Wielu z nas nadal nie ma pojęcia, co tak naprawdę dzieję się wokół nas.
  Grupa budzących się nie ma łatwego zadania, nagle pojawiają się przed nimi tysiące przeszkód, które trzeba usunąć przede wszystkim z własnej drogi, inaczej nie ma mowy aby wejść w proces duchowej transformacji, która zapewnia człowiekowi zupełnie inne życie.
  Obecnie bardziej niż kiedykolwiek konieczne jest przeciwdziałanie wobec potężnych rządów i korporacji, które manipulują do woli naszymi umysłami, jesteśmy w stanie nieustannej medialnej wojny, musimy przyjmować życie tak jak przekazują nam media … i niestety, najczęściej to te informacje połykane są najszybciej przez większość ludzi, przykro to stwierdzić ale bardzo dużo z nich opiera się na kłamstwie.
  To kłamstwo stało się dla świata rzeczywistością i to na wszystkich polach, nie ma dzisiaj ani jednej czystej działki, która byłaby skutecznie odchwaszczona … trzeba przyznać: operacja zachwaszczania powiodła się w 99,9% … a to wszystko niszczy człowieka wolność i nie tylko tą ziemską, ale również duchową.
  Według Wed w lutym roku 2013 kończy się okres Kali Yugi, czyli koniec panowania kłamstwa, obłudy i ciemności. Czy to znaczy, że cały ten nikczemny świat zawali się w jednym dniu?
  Już od dawna wiele osób dostrzega strzępy rzeczywistości i otwarcie przekazuje je do publicznej wiadomości poza rządowymi mediami, zmienia się publiczne spojrzenie na wiele życiowych i duchowych spraw, coraz częściej otwierają się dla ogółu tajemnice zamknięte od stuleci, wychodzą na wierzch brudne sztuczki, fałszywe dokumenty, dezinformacja, sabotaż, toteż trudno się dziwić, że narodziła się wśród nas nowa gwardia pomocników ciemnych mocy – kompania oszczerców, opluwaczy, pracująca w dzień i w nocy, która stosuje różne sztuczki aby unicestwić wszystkie źródła prawdy. Atakują przede wszystkim tych ludzi, którzy mają na tyle odwagi aby stawić czoła hipokryzji tego świata.
  Wiek Kali Yugi jest najbardziej potępionym wiekiem ze względu na jego kłótliwość. Kali Yuga jest tak nasycona w błędne nawyki, że dochodzi do walki z powodu byle jakiego nieporozumienia.
  Ci, którzy prawdziwie służą Bogu, którzy uwolnili się od karmy i czysto filozoficznych spekulacji, nie posiadają chęci do wywyższania się, są zdolni do osiągnięcia wyższych poziomów.
  Na przełomie 2012 i 2013…”
  I od tego miejsca Muląca przekleiła dorabiając CAPSa:
  „mamy na świecie podwójnych graczy, tych, którzy strzegą i produkują prawdy i tych, którzy je ośmieszają…”
  A to Muląca urwała z końca kłębka myśli „z sieci”:
  „…To takie osoby mają na swoich internetowych blogach złośliwych pomocników wobec niewygodnych osób, które zabierają tam głos i walczą z nimi za wszelką cenę. I tak każdego dnia widzimy w cyberprzestrzeni złośliwe dyskusje i niszczenie niewygodnych osób. W ten sposób często dowiadujemy się setek nonsensów nie tylko na temat innej osoby, a nawet o samych sobie, które nota bene nie miały w życiu nigdy miejsca…”
  Całość wyjęła z niuejdżowatej stronki vanqurevskiej:
  Rating: 0 (from 16 votes)
  • Myśląca Gaja
   @Całość wyjęła z niuejdżowatej stronki vanqurevskiej:
   Właśnie z tego powodu pominęłam żródło cytatu, majac 100% pewność, że jak go zamieszczę, to ATAK zostanie puszczony nie na przesłanie słów zawartych w cytacie, ale właśnie na stronę, która dla niektórych bedzie powodem do podszytego kpiną „nurkoperyskopowania” i „żukognojowania”.
   Oprócz ciała i umysłu większość z nas ma jeszcze …DUSZĘ …   asdaf
   Uwaga, wiadomość dnia:
   „Nurkowie z Hawajów przeżyli niezwykłe spotkanie z delfinem!”
   Rozwalacie mnie jak zwykle.
   Masz MonitorP powodzenie u płci pięknej, same kobiety komentują. Ja bym był jednak ostrożny, może się okazać, że niby wszystko ładnie, pięknie, a tu jednak h**…
   Jeśli chcesz odpowiedzieć, wpisz kod bezpieczeństwa: q9KwM
   Rating: 0 (from 8 votes)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz