sobota, 2 lutego 2013

Eksplozja" chrześcijańskich" postaw na WoWiT.


Szanowna Admninka Wobro.com,nie ustaje w wysiłkach by dyskredytować mój blog i mnie osobiście.Swoim zwyczajem ,wylewając pomyje,nie podaje linka do ,źródła swoich "odkryć".

Przytaczam więc cały tekst,gdzie doznała "objawienia" o moich niecnych działaniach ,jako tom
 "pisząc kłamliwie, że tekst wziął ze strony:" 

U mnie przeczytać można :
Oto inne wybrane orędzia, ukazujące wagę czasów, w jakich przyszło nam żyć, szczególnie od początku XXI wieku (pozostałe orędzia zamieszczone są na ...
nie ma tu żadnych stwierdzeń,że to tekst Adama Człowieka.
Żałosne stworzenie ,które znów mnie atakuje pisze zaś w tytule ,triumfalnie.

http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2013/02/01/kpiny-z-aniola-stroza-polski-oredzie-mieczyslawy-kordas-przypisywane-adamowi-czlowiekowi-ze-strony-zenobiusza/

Kpiny z Anioła Stróża Polski – “orędzie” Mieczysławy Kordas przypisywane Adamowi Człowiekowi na stronie “Zenobiusza”

Wszystko badajcie, a co szlachetne – zachowujcie!” (1Tes 5:21 BT).
Każdy, kto czyta stronę Adama-Człowieka, i zna otrzymywane przez niego orędzia, wie doskonale, że Anioł Stróż Polski – Anioł Ave przychodzi do Adama zawsze 12 dnia każdego miesiąca. Tylko ten fakt dał już wiele do myślenia, że coś nie tak.
Ostatnio w sieci pojawia się kopiowanie wpisu od Zenobiusza z 11 listopada 2012 roku, gdzie do orędzi Anioła Stróża dołączył on takie oto “orędzie”pisząc kłamliwie, że tekst wziął ze strony:Źródło:  www.otoczyniewszystkonowe.pl.tl“, gdy w rzeczywistości te poniższe wypociny obrażające Kościół i księży biskupów oraz kradzież słów z pieśni ks. Adama wziął od Mieczysławy Kordas !
2 października 2009 roku
ANIOŁ STRÓŻ POLSKI: Módlmy się o światło dla Biskupów i wszystkich Kapłanów, aby jak najszybciej dokonali koronacji Pana Jezusa na KRÓLA POLSKI, bo inaczej będziemy znowu niewolnikami, znowu chcą nas sprzedać!!!
Różaniec, Różaniec, Różaniec – już żołnierze wtaczają na szaniec. Tylko KRÓL KRÓLÓW i Różaniec nas uratuje.
Polacy – obudźcie się – oby nie za późno!!!
Prymasie i Biskupi – do dzieła!!! Nie powielajcie błędów!!! Nie sprzedawajcie nas za srebrniki!!!”
Sam styl wskazywał od początku na Mieczysławę Kordas, ale samo podejrzenie to mało ;) 
Poszukaliśmy więc u źródła i proszę zobaczyć, co nam Mieczysława Kordas przygotowała na 2 października 2009 roku, we wspomnienie Aniołów Stróżówkliknij
Jak widać, trzeba być czujnym, bo “diabeł, jak lew ryczący krąży szukając kogo pożreć”. (1P 5,8)” i unikać stron typu “mydło i powidło”, gdzie jest i  Adam-Człowiek, mający opiekę Kościoła i Mieczysława Kordas a wszystko okraszone artykułami o bytach demonicznych na niebie, w Białym Domu, o odpromiennikach energetycznych z serii “gwiazdy.com.pl” i o demonicznych energiach oraz o kryształach i orgonitach , przed którymi ostrzegają księża egzorcyści.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz