poniedziałek, 15 października 2018

Mamut na mamucie mamutem pogania !!!!!

Poniższe zdjęcia to pierwsza sygnalizacja przed dokładniejszym opracowaniem poszczególnych egzemplarzy.Niektóre obiekty pokazują symbiozę niemal ludzi i mamutów ,inne są jakby ekspiacją za zabcie mamuta .Te ostatnie zawsze mają twarz ludzką wykrzywioną złym grymasem  lub krzyczącą.
Niebawem postaram się to dokładniej udokumentować.Mamy mamuty idąca w lewo,w prawo lub frontem do widza.

3 komentarze:

 1. I teraz właśnie zaczyna się prawdziwa zagadka.
  Ciała mamutów znajdowane są w wiecznej zmarzlinie, niejako „zatopione” w lodzie. Często lokalizowane są w dziwnych wzgórzach, o wysokości od 10 do 90 metrów, które rosyjscy naukowcy nazwali Jedomami. W jednym z nich odnaleziono szczątki aż 156 mamutów. Jedomy ukrywają także w swoim wnętrzu wiele złamanych drzew. Gleba w Jedomach jest podobna do błota, bogata w sól i węglan i jest poprzedzielana lodem, przy czym jest to dziwny rodzaj lodu, który został nazwany „kamiennym lodem”. Jego warstwy najłatwiej jest zauważyć na urwisku wzdłuż arktycznego wybrzeża i wzdłuż rzek. Niektóre z nich mają po 50 metrów grubości i ciągną się nawet na długość 2,5 kilometra. Przykrywająca je warstwa gliny lub mułu jest jednorodna, czyli nie składa się z wielu cienkich warstw, jak to ma miejsce w przypadku osadów naniesionych przez rzeki lub jeziora i sprawia wrażenie, że została naniesiona jednorazowo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Więcej tutaj
   https://blog-n-roll.pl/pl/ewolucja-czy-biblijny-potop#.W8S2ItSLSt8

   Usuń
 2. Tamże
  Znajdowane w tym lodzie mamuty wyglądają jakby zostały zamrożone w przeciągu zaledwie kilku godzin, ponieważ nie stwierdzono procesów gnilnych, a ich ciała są czasem w tak dobrym stanie, że można ustalić treść ich żołądków, która nie zdążyła zostać strawiona. Ta treść zresztą też zdumiewa, bo zachowane gatunki resztek roślinnych wskazują, że tuż przed zamrożeniem warunki pogodowe wcale nie były arktyczne. Czy to możliwe?

  OdpowiedzUsuń